ul. Włoska 69, 75-430 Koszalin

Księgowość online

Internet jest nieodzownym elementem prowadzenia firmy. Dla ułatwienia prowadzenia działalności proponujemy Państwu nowatorskie rozwiązania księgowości online.

Księgowość online to nowoczesność. To usprawnienie zarządzania i zwiększenie efektywności Firmy. Księgowość on-line umożliwia dostęp do własnych ksiąg rachunkowych zapewniając bieżące informacje o sytuacji majątkowej oraz wyniku finansowym firmy z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Wszędzie tam, gdzie znajduje się internet.

Dzięki tym czynnikom jesteśmy w stanie kontrolować na bieżąco stan i kondycję naszej firmy, co pozwala nam się szybko i dynamicznie rozwijać. Księgowość online to idealne rozwiązanie dla firm, które rozpoczynają działalność i nie chcą w początkowym okresie działalności przeznaczać dużych kwot na zakup oprogramowania.  Brak inwestycji w oprogramowanie to podstawowa korzyść dla firm.

Księgowość online to niższe koszty związane z informatyzacją Firmy. Niższe koszty sprzętu, infrastruktury komputerowej i znaczna redukcja kosztów korzystania i utrzymania systemu komputerowego. To praca na zawsze aktualnej i najnowszej wersji oprogramowania. Księgowość online to pełne bezpieczeństwo danych Firmy. Bezpieczne przechowywanie danych, ochrona przed wirusami i bieżąca archiwizacja – gwarantowane przez producenta oprogramowania.